Міжнародне Концертне Агентство World Stars

Міжнародне Букинг Агентство WORLD STARS веде свою діяльність з 2004 року. Основний напрямок - організація концертів світових зірок шоу-бізнесу.

12 років успішної роботи - яскраві шоу і концерти на найбільших майданчиках Росії та Європи. Хороша репутація на ринку індустрії розваг. Більшість наших заходів, від корпоративних свят до міжнародних фестивалів, стають знаковими подіями в місцях їх проведення і відповідають запитам самої вимогливої ​​публіки. Кожен концерт для нашої компанії - це відповідальне завдання, до вирішення якої ми ставимося з максимальною відповідальністю, створюючи ідеальні умови для виконавців і святковий настрій у глядачів.

Роки відповідальної праці не пройшли даром, про що говорять захоплені відгуки публіки і наших замовників. Ми уважно вивчаємо попит і поточні тренди в індустрії розваг для того, щоб аудиторія в Росії і за кордоном могла насолоджуватися найкращою музикою і шоу! Проводячи концерти і шоу, ми активно співпрацюємо з провідними світовими букінг агентствами.

Невеликий список концертів, організованих нашим агентством:

Enrique Iglesias, Thomas Anders, Chris Norman, Bonnie Tyler, Ricchi e Poveri, Sandra, 5IVE, Sophie Ellis-Bextor, Pink Floyd Show UK, Brainstorm, Haddaway, Kosheen, London Beat, Danzel, Sabrina, CCCatch, In-Grid, Boney M, Ottawan, Riccardo Fogli, Pupo, Gazebo, Eruption, Benny Benassi Live Show, Captain Jack, Chris Isaak, The Real Bad Boys Blue і багато інших.

Філіп Кіркоров, Олександр Сєров, Валерія, Володимир Кузьмін, Лайма Вайкуле, Валерій Меладзе, Григорій Лепс, Бі-2, Олег Газманов, Моральний кодекс, Любе, Володимир Пресняков, Олена Свиридова, Діма Білан, Ігор Корнелюк, Звірі, Нюша, Пелагея, Поліна Гагаріна, Сергій Лазарєв, Quest Pistols, Юлія Савічева, TATU, Відчайдушні шахраї, інші Правила та багато інших.

Напрямки діяльності Міжнародного Букинг Агентства WORLD STARS:

Основна діяльність Міжнародного Букинг Агентства WORLD STARS - це організація і проведення виступів світових зірок. Для нас не існує ні кордонів, ні відстаней - ми готові працювати в будь-якому місті чи будь-якій країні. Ми проводимо як великі публічні заходи, так і індивідуальні виступи артистів, обраних приватними замовниками і організаціями. Ви хочете зробити подарунок у вигляді запрошених зірок світової величини? Вам потрібно лише вибрати артиста, а решта - це наше завдання. Просто зв'яжіться з нами і скажіть, якого артиста ви хочете побачити в своєму місті або на своєму святі! Переговори, контракти, приїзд, виступ, виконання райдера, команда, апаратура, логістика, форс-мажори - все це ми беремо на себе! Ваше бажання - наше виконання.

Ми працюємо з артистами без посередників, що помітно економить кошти замовників.
Підбір артистів для будь-яких свят - ювілеїв, весіль, корпоративних свят та ін., Здійснюється, виходячи з побажань і бюджету замовників. На стадії підготовки заходу, ми забезпечуємо цілодобовий доступ до букінг-менеджеру по телефону.
«Гарячі» дати і спеціальні пропозиції по виступам зірок - не потрібно чекати місяцями.
Фестивалі та конкурси:

Міжнародне Букинг Агентство World Stars є організатором національного відбіркового туру в Росії та країнах СНД для Міжнародної Олімпіади Талантів - WCOPA - World Stars. Міжнародна Олімпіада талантів, точно так же, як і Всесвітні Олімпійські ігри - єдиний конкурс в Світі, в якому беруть участь найяскравіші таланти, де кожна країна відбирає в свою команду Кращих з Кращих!
Створена колишнім продюсером «Miss Univers» (Міс Світу) - Гріффіт О'Нейл, Міжнародна Олімпіада талантів існує вже 20 років і проходить під патронатом Арнольда Шварценеггера, в столиці світового шоу-бізнесу Лос-Анджелесі - США! Понад 100 професіоналів - продюсерів і менеджерів, кастинг-директорів, керівників модельних агентств тощо. Збираються на WCOPA в пошуках нових зірок!

WORLD STARS - приймає Ваші заявки на участь в Олімпіаді талантів в наступних номінаціях:

вокал
танець
Інструментальна музика
моделі
Наша діяльність в Росії і за кордоном

Наш центральний офіс знаходиться в Санкт-Петербурзі, але з метою розширення бізнесу нами відкриті офіси, як в містах Росії, так і Європи. Наш офіс в Лондоні веде активну діяльність, забезпечуючи контроль і супровід всіх етапів процесу організації та проведення концертів або шоу в Європі.

Основні цінності Міжнародного Букинг Агентства WORLD STARS - це гарантія виступу артиста і захист інтересів замовника при будь-яких обставин!

Офисы и представительства.